Manan Sharma

Muž, který stojí za světově nejlepší profesionální terapií zpívajících misek.

Pokračující škola indického mistra

Terapie Sound Healing

Manan Sharma – Muž, který stojí za světově nejlepší profesionální terapií zpívajících misek pro léčebné komunity po celém světě.

Od roku 1993 je Manan Sharma & jeho společnost (nyní Manan Wellness Private Limited) známý díky jeho genialitě v rozvoji a produkci zpívajících misek, které se hojně využívají léčiteli “ Sound Healing” po celém světě. Podařilo se mu uchovat dávné umění ručně kovaných zpívajících misek za použití nejčistších slitin ve sterilním prostředí, ve kterém vytvořil dokonalou přísadu pro kov na zvony bez nečistot a možných toxických kovů, které se vyskytují např. v tradičním domáckém průmyslu nebo v neregulovaných starožitných miskách.

sh-01Od roku 1993 Manan (společně s týmem) jen pro terapeutickou komunitu vyrobil přes více než 600 000 zpívajících misek té nejčistší kvality. Zpívající misky, které jsou vyrobeny Mananem, jsou nástrojem světové kvality zhotovené pro využití v nemocnicích a lázních po celém světě.

Díky používání léčebných zpívajících misek jsou terapeuti naladěni na zvuk zcela novým způsobem. Vibrační tóny, které tyto misky vytváří, vynesly na povrch pradávné mystické léčení.

Díky jeho odborným znalostem se “ Sound Healing” terapie vrátila zpátky z Evropy a Ameriky do Indie. Je prvním člověkem, který v Indii v roce 1999 představil terapii se zpívajícími miskami a od té doby pořádá různé semináře, workshopy a kurzy nejen v Indii, ale i po celém světě. Během workshopů také pomáhá školitelům a mistrům této terapie. Jeho služby zahrnují práci s mladými lidmi & individuální terapie, korporátní programy, zvukovou terapii pro rodiny, Sound jógu na hodinách meditace v nemocnicích, školách, institucích a korporacích.

“Nejjednoduší & nejefektivnější cestou, jak dosáhnout meditativního stavu, je skrze zvuk.” Manan Sharma

Sound Healing

Tokhi & Manan Sharma

SPUSTIT VIDEO

Terapie Sound Meditation

Nejjednoduší & nejefektivnější způsob meditace

Osobně jsme se angažovali ve výběru těch nejlepších a nejhlubších facilitátorů. Připravte se na krásnou cestu zvukem!

Zvuková lázeň: Naše těla obsahují frekvence, které by ideálně měly fungovat v rovnováze a harmonii. Během fyzického a emočního stresu jsou frekvence ve sporu – vibrace těla jsou rozladěné nebo se zablokují. Když se tak stane, tělo vibrace zpomalí, a to může ovlivnit buňky a orgány a často mají za následek nemoci či choroby.

Zvuková lázeň může napomáhat při zmírnění psychosomatické bolesti, snížit depresi, pomoci při spánkových poruchách. Může také zlepšit trávení a pomáhat k přirozené očistě.

Ponoření se do rezonancí gongů a zpívajících misek SoundYoga může efektivně odplavit negativitu a napětí ve vašem těle a mysli, nahradit je kladnými pocity, mírem a vyrovnanou energií.

Zvuky pozvolna vytvoří „ zvukovou obálku“, jemně vás obejmou a skrze emocionální krajiny a barevné vyhlídky pošlou vaší zaneprázdněnou, štěbetající mysl do stavů klidu a jasnosti.

Harmonické zvuky okamžitě předají pocity bezpečí a ochrany a díky nim dosáhnete stavu hluboké relaxace. Jemné zvukové vibrace můžete vnímat i fyzicky, rozšiřují se přes kůži, tkáň, orgány, kosti a tělové tekutiny do celého těla. Svaly odpočívají, stimuluje se krevní oběh a lymfatický systém. Během relaxace se zregeneruje dýchání, srdeční tep, pulz, tlak krve, odolnost kůže, metabolismu a zažívací systém.

Nazýváme to Nada Yoga - Meditace zvukem

(SoMesThetic Area of Brain) – Část mozku zabývající se tělesnými vjemy – Aktivujte všech pět smyslů & další smyslové systémy v kůži a tkáně v těle zodpovědné za tlaky, teplo i chlad, bolest a svědění, díky správnému umístění a pohybu.

Předepisujeme Terapii Zvukem v té nejčistší formě.

Ryzí zvukové frekvence, které jsou příjemnými zvuky se skalární energií

Ukotvené & schopné uzdravování & regenerace na všech úrovních, podle průběhu emocionálního stavu každého zúčastněného.

Věda stojící za uzdravování léčebnými kódy

Založeno na Einsteinovým modelu vibrační medicíny & pokusech léčit čistou energií.

PROČ TERAPIE SOUND HEALING?

• Bezbolestné
• Cenově dostupné
• Bez invazního narušení kůže
• Velmi specifické
• Nemá žádné průvodní jevy
• Okamžité účinky
• Srovnatelné s ostatními podobami terapií jako např. Alopatie, Ayurvéda, Homeopatie atd.

BENEFITY TERAPIE SOUND HEALING

• Okamžitý, neinvazivní přenos zvukových frekvencí
• Mimořádné zlepšení aury
• Zlepšení krevního oběhu
• Posilování imunitního systému díky přerovnání buňkové struktury
• Přechod směrem k vyššímu vibračnímu a frekvenčnímu stavu
• Regenerace buněk, což napomáhá k uzdravování

Tokhi, můj opravdový kamarád & Sound Healing Partner v České Republice & Evropě. Úžasná lidská bytost s krásným srdcem/ talentovaný umělec/ fantastický hráč na bicí & bubeník.. Dokáže si osvojit jakýkoliv nástroj… Jsem hrdý na to, že mohu říct, že je nejcennějším zvukovým terapeutem v mém hlavním týmu, učí se & uplatňuje se velmi lehce & jedná / léčí lidi jako vysloužilý léčitel. Jeho vášeň pro hudbu / rytmus & léčení z něj dělá obdarovaného léčitele zvukem … Okamžitě jsem si zamiloval jeho skromnost & vášeň k hudbě… Řekl bych, že to budete cítit stejně…