Hluboká relaxace

Fyzický i emoční léčebný proces

Neobvyklý zážitek a indivudiální terapie v jednom!

Sound Healing

Neobvyklý zážitek a terapie v jednom. Sound Healing, prováděný pomocí tibetských zpívajících misek „singing bowls“ a gongu Wu Xing – „Pěti Elementů Života“.

Relaxační kúra se zvukovou masáží se provádí na individuálním sezení, či skupinové „sound meditations“, také známé jako Nada yoga.

Tokhi je v srdci Evropy jediným přímým žákem indického mistra Manana Sharmy, jehož rodina se zabývá výrobou tibetských mís po mnoho let. Je také mezinárodním endorserem firmy Meinl a jejich řady singing bowls, a také gongu ze série „Sonic Energy“, které tato společnost vyváží do celého světa.

Benefity terapie zvukem:

• fyzický i emoční léčebný proces
• hluboká relaxace
• stimulace kůže, orgánů, kostí (prokázán velmi pozitivní efekt např. při doléčování zlomenin)
• odstranění bloků a tenzí
• vyplavení toxinů z těla
• prohlubování dechu, pravidelná frekvence srdečního tepu, pulsu, optimalizace tlaku, metabolismu a trávicího systému
• okamžité, neinvasivní, ale zároveň silné zvukové frekvence proudí do celého těla
• kompletní obnovení Aury
• zlepšení cirkulace krevního oběhu
• posílení imunitního systému
• stress management

Citát

Hazrat Inayat Khan

„Zvuk je příčinou všeho projeveného, kdo zná tajemství zvuku, zná tajemství celého Vesmíru.“

Zajímavost

Tip ze světa

Tato metoda je využívána manažery známých firem po celém světě. Mimo jiné, například v Asii si terapii dopřávají někteří každý den před nástupem do práce, a dokonce i děti ve školách před výukou….

Sonic Energy

Nejkvalitnější vybavení

Pro samotné terapie používáme jen nejkvalitnější vybavení, které nejlépe přenáší vibrace lidským tělem. Jak je známo, naše tělo je tvořeno ze 70% z vody. Naše buňky zvuk a rezonanční vlny velmi intenzivně váží a doručí je tak až hluboko k orgánům, i na další potřebná místa.

Tradičně vyráběné mísy

Mísy jsou podle tradic vyráběny ručně, ze 7 kovů. Liší se jen poměry ve složení. Každý kov představuje jednu část sluneční soustavy. Zlato, stříbro, rtuť, měď, železo, cín, olovo – pro Slunce, Měsíc, Merkur, Venuši, Mars, Jupiter a Saturn.

Gong vyrobený v Německu

Gong, který je součástí terapie, je vyrobený v Německu s evropskou tradicí výroby. Tyto gongy jsou laděné do největších možných frekvencí, které jim umožní produkovat komplexní tóny a nádherné harmonie po celém těle nástroje. Každý je vytepán ručně a každý má svou artikulaci. Od lehkého šepotu po hluboký „řev“.

Tibetské mísy

Tibetská mísa slouží i jako jeden z nejstarších diagnostických nástrojů. Je předchůdcem magnetické rezonance. Pokud se přiloží na místo, které je „blokováno“, zní výrazně jinak.

Wu Xing

Jméno „Wu Xing“ pochází ze staré čínské fráze, která je překládána jako 5 elementů života. Jsou to Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. Při terapii těmito nástroji se využívá harmonie zvuků a vibračních účinků a celkovému pročištění a energetické rovnováhy těla. Efekty jsou velmi patrné jak na fyzické, tak na energetické úrovni.

Samotný proces

Aktivitu je možné realizovat i v jiných lokacích než v našem vlastním salónu – je vhodná na kick off výjezdy vedení společnosti, jako teambuildingová motivační session i proložení programu meetingů.

Individuální sezení

V rámci individuální „session“ neboli sezení, jsou mísy přikládány přímo na různé části těla klienta – přes oblečení, a samotná terapie je absolutním propojením mezi „healerem“ a klientem. Celý proces trvá přibližně jednu hodinu. Cena individuálního sezení je 1.500 kč na 1 hodinu.

Skupinová sezení

V rámci skupinových sezení a sound meditations pak ke kontaktu nedochází, vibrace se však ke skupině lidí dostávají úplně stejně. Během tohoto procesu se dá s klienty komunikovat, lehce je motivovat k lepším výsledkům, úspěchu, dobrému pocitu z týmové práce ….

Hladina Théta

Mozek se při seanci nachází v hladině théta a dochází tak vlastně k nejjednodušší možné formě meditace, kdy se soustředěním na zvuk i samotnými vibracemi mozek automaticky zklidní a pomalu „vypíná“ ty stovky myšlenek, které tam každou chvilku proudí.